Понеділок, 19.02.2018, 08:56

День вишиванки

ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Всеукраїнське свято – День вишиванки, яке проводиться щороку в третій четвер травня, цьогоріч припало на 18 травня, покликане зберегти започатковані в давні часи народні традиції творення та носіння етнічного вишитого одягу.

У Голубнівській загальноосвітній школі, як і у всій Україні, відзначили День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

На подвір’ї школи був проведений відкритий виховний захід «Чарівна краса вишиванки». Свято пройшло весело, цікаво, за участю учнів 1-2,6 класів звучали українські козацькі пісні, за участю учнів 3-4 класів виконувалися танцювально-хореографічні композиції. Свято завершилося виставкою народної вишивки, яка була організована учнями та класними керівниками. Свято створило таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля, а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

Проведення такого свята показало, що вихованці школи разом зі своїми наставниками-вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу,з особливою шаною ставляться до вишивок своїх пращурів.

Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

Климейко Вікторія, вчитель Голубнівської ЗОШ

Переглядів: 33 | Додав: golubnivska | Рейтинг: 0.0/0