Вівторок, 22.10.2019, 00:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Голубнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 4
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Червень » 25 » Про переведення учнів 1-8, 10 класів та нагородження Похвальним листом за високі досягнення у навчанні
15:30
Про переведення учнів 1-8, 10 класів та нагородження Похвальним листом за високі досягнення у навчанні

30 травня 2019 року відбулося чергове засідання педагогічної Ради Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів про переведення учнів 1-8, 10 класів та нагородження їх Похвальним листом за високі досягнення у навчанні.

Відповідно до постанови педагогічної ради всі учні переведені до наступних класів, 13 учнів школи нагороджено Похвальним листом за високі досягнення у навчанні

ГОЛУБНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ

БЕРЕЗНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

30.05.2019                                                       с.Голубне                                           №01-07/01

 

Про переведення учнів 1-8-х, 10-го класів та нагородження Похвальним листом

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року №1547 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за номером №157/26602, ПОРЯДКУ переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладудо наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового(семестрового та річного)оцінювання знань учнів за 2018-2019 н.р. та державної підсумкової атестації, згідно з рішенням педагогічної ради школи № 5 від 30 травня 2019 року

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до наступного класу учнів школи:
    1. З 1-го класу до 2-го:

1.Барабаша Дениса

2. Барабаш Вікторію

3. Белейка Павла

4. Бондара Антона

5. Воробей Ольгу

6. Ізза Каріну

7. Климейко Ілону

8. Кондратюка Ярослава

9. Корнійчук Софію

10. Крутія Олексія

11. Молота Івана

12. Натяжко Вікторію

13. Омелян Альбіну

14. Басюк Вероніку

15. Прокопчука Владислава

16.Трофимчук Олександру

17. Шулевську Вероніку

 

    1. З 2-го класу до 3-го:

1.Воробей Інну

2. Гаврилюк Дарину

3. Косковецьку Марію

4. Марчука Дмитра

5. Оліферчука Дмитра

6. Петкун Вікторію

7. Симоненка Михайла

8. Трофимчук Дарину

9. Усача Тимофія

10. Яскевич Ольгу

 

    1. З 3-го класу до 4-го:

1. Воробя Дмитра

2. Усача Олексія

3. Кондратюка Павла

4. Максимик Вікторію

5. Марчука Андрія

6. Оліферчука Миколу

7. Симоненко Світлану

8. Тихончук Марину

9. Лукавецького Назара

10. Ціпана Дмитра

11. Ященко Поліну

 

    1. З 4-го класу до 5-го:
  1. Белейко Дарину
  2. КосковецькуАдріану
  3. Косковецьку Ірину
  4. Мельника Олександра
  5. Новак Ангеліну
  6. Пилипчука Владислава
  7. Савчук Валентину
  8. Шпоняка Василя
  9. Шулевську Ангеліну

 

1.5. З 5-го класу до 6-го:

    1. Бондар Анастасію
    2. Климейка Івана
    3. Ковальчука Антона
    4. Марчука Максима
    5. Мушина Мар’яна
    6. Пономаренка Дмитра
    7. Славинську Юлію
    8. Тихончук Діану
    9. Усач Ангеліну

1.6. З 6-го класу до 7-го:

1. Августинович Юлію

2.Кондратюка Михайла

3. Корнійчук Владиславу

4. Косковецьку Анастасію

5. Косковецьку Олену

6. Молот Олену

7. Тихончука Вадима

8. Усач Ганну

    1. . Шулевського Дениса

 

1.7. З 7-го класу до 8-го:

    1. Барабаша Максима
    2. Белейка Назара
    3. Гордієвича Сергія
    4. Жолобчук Маргариту
    5. Кондратюка Володимира
    6. Оліферчук Валентину
    7. Саванчук Ірину
    8. Шулевського Валентина

 

1.8. З 8-го класу до 9-го:

    1. Белейко Катерину
    2. Гаврилюка Владислава
    3. Ковальчука Валентина
    4. Кондратюка Андрія
    5. Косковецького Івана
    6. Монащенка Дениса
    7. . Остапчук Софію
    8. . Стасюк Ангеліну
    9. . Трофимчука Дмитра
    10. . Яковишину Анастасію

 

1.9. З 10-го класу до 11-го:

    1. Барабаш Аллу
    2. Остапчука Богдана
    3. Пономаренка Кирила
    4. Пилипчук Ольгу
    5. Савчука Олексія
    6. Трофимчука Романа

 

  1. Нагородити Похвальним листом за високі досягнення у навчанні наступних учнів:

 

  1. Усача Олексія, 3 клас
  2. Ященко Поліну, 3 клас
  3. Симоненко Світлану, 3 клас
  4. Ціпана Дмитра, 3 клас
  5. Мельника Олександра, 4 клас
  6. Пилипчува Владислава, 4 клас
  7. Бондар Анастасію, 5 клас
  8. Славинську Юлію, 5 клас
  9. Тихончук Діану, 5 клас
  10. Усач Ангеліну, 5 клас
  11. Августинович Юлію, 6 клас
  12. Стасюк Ангеліну, 8 клас
  13. Пилипчук Ольгу, 10 клас

 

3. Класоводам та класним керівникам. до 11.06.2019 року впорядкувати і здати в методкабінет (Воробей А.І.) класні журнали та особові справи учнів.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи:                                                               І.СЛАВИНСЬКИЙ

Переглядів: 51 | Додав: golubnivska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2019
uCoz