Вівторок, 20.11.2018, 08:19

Головна » 2018 » Лютий » 2 » "СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ»
"СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ»

Пам'ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами.ГОЛОКОСТ. Цього не можна забувати…Цього не можна забувати

27 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту.
Це – День віддання належної шани жертвам масових розстрілів, переважно євреїв, у 1941–1943 роках, здійс
нюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.

Пам’ятаючи про події, які викликають глибоке співчуття до жертв трагедії, учні 4, 7 класів Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  взяли участь у виховному заході на тему "СКОРБОТНА  СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ». Захід розпочався з виступу учнів 7 класу, які розказали про страшні події, що відбулися в урочищі Бабин Яр у 1941 році.  Потім учні 4 класу розповіли про маловідомі факти Голокосту в цілому і в Україні зокрема.

Під час заходу було продемонстровано  документальний фільм про трагедію Голокосту , завдяки перегляду фільму, присутні мали змогу почути про страшні події тих часів від очевидців.

Стасюк Ангеліна та Яковишина Анастасія – ведучі виховного заходу, розповіли учням про поняття «шовінізм» та «толерантність» і закликала учнів бути терпимими до представників інших рас та народів.  Вони пояснили, що історію неможливо повернути назад. Але необхідно знати про неї всю правду. Наголосили на тому, що історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси. Україна в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…

Фінальною частиною заходу стала хвилина мовчання за безвинно страченими. Климейко Вікторія Василівна – вчитель історії, педагог-організатор, відзначила важливість заходу, насамперед для формування в учнів почуття гуманності та толерантності у міжнаціональних відносинах, їх власної відповідальності не тільки за власне життя, а й за гідне життя прийдешніх поколінь.

Переглядів: 42 | Додав: golubnivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »